Kontaktformulär

  Petrus Edvardsson  Försäljning och projektledning petrus@husmastarna.se 0704 12 07 70

Petrus Edvardsson
Försäljning och projektledning
petrus@husmastarna.se
0704 12 07 70

  Andreas Larsson  Snickare och arbetsledare andreas@husmastarna.se 0707 31 27 22

Andreas Larsson
Snickare och arbetsledare
andreas@husmastarna.se
0707 31 27 22

  Markus Westerberg  Snickare och arbetsledare, certifierad våtrum markus@husmastarna.se 0707 31 92 42

Markus Westerberg
Snickare och arbetsledare, certifierad våtrum
markus@husmastarna.se
0707 31 92 42

 
  Stian Omdal  Snickare och arbetsledare stian@husmastarna.se 0738 90 32 77

Stian Omdal
Snickare och arbetsledare
stian@husmastarna.se
0738 90 32 77

  Robin Kruse  Snickare robin@husmastarna.se

Robin Kruse
Snickare
robin@husmastarna.se

  Andreas "Gurra" Gustavsson  Snickare och murare, certifierad våtrum gurra@husmastarna.se

Andreas "Gurra" Gustavsson
Snickare och murare,
certifierad våtrum
gurra@husmastarna.se

  Peter Sjödahl  Snickare peter@husmastarna.se

Peter Sjödahl
Snickare
peter@husmastarna.se

  Martin Elnersson  Snickare martin@husmastarna.se

Martin Elnersson
Snickare
martin@husmastarna.se

  Hanna Westerberg  Ekonomi och administration hanna@husmastarna.se 0731 50 50 46

Hanna Westerberg
Ekonomi och administration
hanna@husmastarna.se
0731 50 50 46

Husmästarna i Uppland AB
Orgnr: 556817-1028
Barrvägen 6
743 40 Storvreta
018-444 10 90
info@husmastarna.se

Vi har även en viss hyresverksamhet. Se www.hyrmastarna.se för mer information.